Мәгарифне үстерү Институты базасында Татарстан Республикасы төбәкара семинар үтте

2017 елның 27 ноябре, дүшәмбе

ГАОУ ДПО "Татарстан Республикасы мәгарифне үстерү Институты" базасында төбәкара семинар үтте.

Семинарны оештыручылары: ҖЧҖ "Консалтинг һәм менеджмент" (белем бирү өлкәсендә күзәтчелек буенча Федераль хезмәт сыйфатын бәяләү Идарәсе заказы буенча), Татарстан Республикасы мәгариф һәм фән министрлыгы.

Семинарда мәгариф өлкәсендә дәүләт идарәсен гамәлгә ашыручы Россия Федерациясе субъектлары башкарма хакимияте органнары вәкилләре, Килешүне гамәлгә ашыру өчен җаваплы, акчаларны тотучы операторлар җитәкчеләре һәм хезмәткәрләре, төбәкләрдә мәгълүмат эшкәртү үзәкләре, мәгариф хезмәткәрләренең квалификациясен арттыру институтлары җитәкчеләре һәм хезмәткәрләре.